
Світильник світлодіодний LED Biom SMART SML-R47-55-M-RGB 3000-6000 K+RGB 55 W 55 Вт музичний
1 240 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей накладний музичний смарт-світильник виготовлений як круг і має потужність 55 Вт, що еквівалентно 495 Вт для традиційних джерел світла. Колірна температура моделі коливається в діапазоні 3000-6000 К (від теплої до холодної частини світлового спектра) + RGB. Розсіювач виробу матовий і пофарбований у білий колір. Напруга живлення становить 176-265 В, світловий потік — 4400 лм, а світловидатність — 80 лм/Вт. Кути світіння доходять до 170°, а індекс кольоропередавання становить 80 одиниць. Клас захисту світильника — IP20. Його арматура виготовлена з металу, а плафон — з полікарбонату. У комплекті зі світильником постачається пульт керування. Також у цій моделі передбачена можливість димування. Можна встановити мобільний застосунок і керувати світильником за допомогою смартфона.
Характеристики
Потужність: 55 W
Еквівалентна потужність: 495 W
Форма світильника Круглі
Робоча напруга 176-265 V
Потужність динаміка 10W
Світловий потік: 4400 Lm
Температура світла: 3000-6000 K
Колір світіння: Холодне-Нейтральне-Тепле світло + RGB
Світлова видатність: 80 Lm/W
Індекс передавання кольору, Ra >80
Тип розсіювача зоряне небо
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білий
Тип монтажа Накладний
Розмір габаритний, мм 395х80
Тип керування Інфрачервоний (IR), bluetooth, AP
Клас захисту: IP20
Особливості: Звуковий
Клас енергоефективності: A+
Клас якості: Стандарт
Гарантійний термін: 24 м
Пульт керування в комплекті Да
Можливість димування: Димований
Колір плафона: Білий
Колір арматури: Білий
Матеріал плафона: Поликарбонат
Матеріал арматури: Метал
Форма плафона: Круг
Тип джерела світла: Вбудовані LED світлодіоди
Спосіб увімкнення: Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 55 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 4400 лм |
| Основні | |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр | 395 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний, RGB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴
