Світлодіодний світильник Biom DEL-R20-42-4-DIY 42W має круглу форму та пофарбований у білий колір.
Ця модель розрахована на енергоспоживання величиною 42 Вт, що еквівалентно значенню 360 Вт. Ефективний світловий потік становить 3360 лм. Завдяки тому, що виріб використовує прогресивну технологію використання індивідуальних лінз для діодів, виробник зміг домогтися кута розсіювання променів 170°.
Основа світильника виготовлена з тепловідвідного металу, а плафон виготовлений із полікарбонату.
До світильника можна підібрати додатково декоративну стрічку.
Характеристики
Потужність: 42 W
Еквівалентна потужність: 360 W
Форма світильника Круг
Робоча напруга 175-265 V
Світловий потік: 3360 Lm
Температура світла: 4500 K
Колір світіння: Нейтральний
Індекс передавання кольору, Ra: 80
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білі
Вид монтажа Накладні
Розмір габаритний, мм 480х55
Клас захисту: IP20
Клас енергоефективності: A+
Клас якості: Стандарт
Гарантійний термін: 12 м
Пульт керування в комплекті Немає
Можливість димування: Немає
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Поликарбонат
Матеріал арматури Метал
Форма плафона Круг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Потужність | 42 Вт |
| Колірна температура | 4500K |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 3360 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вимикача | Настінний |
| Форма | Круглий |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 175-265 |
| Основні | |
| Тип світильника | Накладної |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Светоотдача | 80 лм/Вт |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 42 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр | 480 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 ₴







