
Світильник світлодіодний LED Biom SMART SML-S03-50/2 3000-6000K 50W 50 Вт
811 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-S03-50/2 50 W належить до категорії розумних пристроїв, що дають змогу керувати роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він виготовлений у корпусі з розсіювачем білого кольору, обрамленим ганчірочкою. Під час роботи колір пристрою змінює відтінок залежно від обраної колірної температури. Доступні відтінки в інтервалі від 3000 до 6000 К, що відповідають теплим, нейтральним і холодним тонам.
Потужність світильника дорівнює 50 Вт, що в еквіваленті становить 450 Вт. Світлова видатність встановлена на рівні 80 лм/Вт, світловий потік — 4000 лм. Завдяки застосуванню спеціальних лінз, розташованих безпосередньо поруч із діодами, кут розсіювання променів виробнику вдалося довести до 170°. Індекс передавання кольору — не менш ніж 80 одиниць.
Основа приладу виготовлена з металу, а розсіювач — з полікарбонату. Форма світильника — квадрат зі стороною 330 мм, товщина — 60 мм. Номінальний діапазон напруги — 175-265 В.
Інфрачервоний пульт, що додається до комплекту, дає змогу віддалено регулювати яскравість і температуру кольору, а також використовувати їх запрограмовані значення та режими. Радіус його дії — 5 м.
Характеристики
Потужність: 50 W
Еквівалентна потужність: 450 W
Форма світильника Квадратні
Робоча напруга 175-265 V
Світловий потік: 4000 Lm
Температура світла: 3000-6000 K
Колір світіння: Холодне-Нейтральне-Тепле світло
Світлова видатність: 80 Lm/W
Індекс передавання кольору, Ra: 80
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білі
Вид монтажа Накладні
Розмір габаритний, мм 330х330х60
Тип керування Інфрачервоний (IR)
Клас захисту: IP20
Клас енергоефективності: A+
Клас якості: Стандарт
Гарантійний термін: 24 м
Пульт керування в комплекті Да
Можливість димування: Димовані
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Поликарбонат
Матеріал арматури Метал
Форма плафона Квадрат
Спосіб увімкнення Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Управління | Пульт ДУ |
| Потужність | 50 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Основні | |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 811 ₴


