Світлодіодна стельова панель Lemanso — це світловий прилад, який часто застосовується в офісних приміщеннях, будинку та в магазинах, для забезпечення необхідної підсвітки робочої зони. Крім дійсно малого розміру та товщини, ця панель створює яскраве спрямоване та рівномірне світло, що робить його ідеальним вирішення будь-яких завдань щодо освітлення.
Технічні характеристики
-
Енергоефективність понад 70 Lm/W
-
Робоча напруга 170-265V
-
Компактний розмір
-
Надійний драйвер із високим ККД
-
Брак пульсацій світлового потоку (мерехтіння)
-
У виробах використовується якісне кріплення для фіксації на поверхні
-
Використовується матований пластик, завдяки якому розподіляється рівномірне світло поверхнею
Розмір (мм) |
160х35 |
Колір |
Білий |
Колірна температура |
4500К, 6400K |
Частота тока |
50 Гц |
Клас енерговитрат |
А |
Потужність |
18W |
Ступінь захисту |
IP 20 |
Світловий потік |
900 Lm |
Встановлення |
накладна |
Матеріал корпусу |
Алюміній |
Гарантійний термін |
1 рік |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 12 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 900 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Настінний |
| Діаметр | 160 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴


