
Самоклеюча плитка Loft Expert мармур Брюгге 600*300*2,5мм
57 ₴
- В наявності
- Код: 6207-3
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал
- Поліуретановий верхній шар.
- Прозорий захисний шар з міцного ПВХ (оберігає покриття від стирання і механічних пошкоджень).
- Кольоровий шар з друкованим зображенням (забезпечує декоративні якості).
- ПВХ основа.
- Клейовий шар.
- Паперова підкладка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loft Expert |
| Країна виробник | Китай |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покривна площа | 0,18 кв.м |
| Основні | |
| Тип елемента | Панель |
| Тип плитки | Настінна |
| Призначення плитки | Універсальна |
| Форма плитки | Прямокутна |
| Тематика изделия | Под мрамор |
| Довжина плитки | 600 мм |
| Ширина плитки | 300 мм |
| Товщина плитки | 2.5 мм |
| Спосіб монтажу | Встилок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴

