Світлодіодні світильники LUXEL — це надійна й ефективна заміна стандартних світильників. Світлодіодні світильники — це енергоефективне рішення, що не вимагає заміни джерела світла в процесі експлуатації. Світлодіодні джерела світла є одними з найбезпечніших із позиції екологічності, їх виробництва та використання й не містять небезпечних хімічних елементів, як-от ртуть та її сполуки.
Характеристики:
Ефективність понад 75 Лм/Вт
Коефіцієнт передавання кольору Ra> 80
Надійний драйвер із високим ККД
Зручність монтажу
Термін експлуатації 40000 годин
потужність 40W
напруга 175-260 В
Гарантія 1 рік
Колірна температура 4000К
Світловий потік 3000 Лм
Частота 50/60 Гц
размер 350х350х65
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luxel |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 40 Вт |
| Колірна температура | 4000К |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Довжина | 350 мм |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вимикача | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴
