
Світлодіодний led світильник Horoz Electric CARLA-36/SQ 36W 36Вт 4200К, 6400К
430 ₴
- В наявності
- Код: 016-059-0036-030
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "CARLA-36/SQ" 36W - виробник Horoz Electric. Використовується для установки в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, скалдських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу - метал, плафон - пластик. Технічні характеристики ПЕРЕВАГИ СВІТЛОДІОДНОГО СВІТИЛЬНИКА "CARLA-36/SQ" 36W : економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж. КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ світильник – 1шт. інструкція з експлуатації – 1шт. інструкція із встановлення – 1шт. упаковка - 1шт. ГАРАНТІЯ: 24 місяці. Як вибрати світлодіодний світильник? Накладні світлодіодні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, колір та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 36 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 3420 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Розміри (ДхШхВ) | 225 мм * 225 мм * 45 мм |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴