
Світлодіодний LED світильник Horoz Electric Caroline-28 28Вт 28W, 6400К чорний
390 ₴
- В наявності
- Код: 016-025-0028-050
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник CAROLINE — накладний LED світильник круглої форми, який споживає менше електроенергії та довше працює, ніж традиційні джерела світла. Це дасть змогу вам знизити витрати на електроенергію.
Важливою особливістю цього світильника, крім довговічності та зносостійкості, є легкість інсталяції. Вам не потрібно вирізати спеціально отвори, монтувати підвісні стелі або встановлювати світильник відразу ж під час будівництва або ремонту приміщення. Адже він фіксується на поверхні за допомогою спеціальних затискачів.
Зверніть увагу на кут розсіювання, який у цій моделі становить 120 градусів і зможе забезпечити достатній рівень освітлення простору. Світло розсіюватиметься досить широко, рівномірно заповнюючи простір.
CAROLINE є стильним і сучасним освітлювальним приладом для житлових і комерційних приміщень. Він підійде для дому та квартири, спальні, вітальні або коридору тощо. Купити світильник CAROLINE також рекомендуємо для освітлення офісів, громадських, адміністративних, навчальних, медичних і торгових, складських приміщень зі звичайною вологістю. Адже його ступінь захисту ІР20, тому встановлювати рекомендовано в сухих і чистих приміщеннях.
Тип: Накладний
Корпус: Алюміній
Розміри (ДхШхВ): 287мм x 28мм
Колір: Чорний
Напруга: 100-265V/50-60Hz
Потужність: 28W
Світловий потік: 1960 lm
Колірність: 6400K
Ступінь захисту: IP20
Кут розсіювання: 120°
Ресурс роботи: 30.000 Hrs
Тип світлодіода: SMD LED
Гарантійний термін: 2 роки
Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 28 Вт |
| Колірна температура | 6500К |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 1960 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Розміри (ДхШхВ) | 287мм х 28мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴