
Світлодіодний LED світильник Horoz Electric Caroline-18 18Вт 18W 6400К чорний
246 ₴
- В наявності
- Код: 016-025-0018-050
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний накладний Horoz Caroline-18 18 W 6400 К. Потужність споживання — 18 ватів. Призначений для основного та зонального освітлення житлових, офісних, комерційних приміщень, готелів тощо. Випромінює біле світло нейтрального або холодного спектра, має широкий кут розсіювання.
Світильник має круглу форму. Колір корпусу — чорний. Матеріал корпусу — алюміній.
Розсіювач — матовий.
Монтується на стелі або стінах.
До комплекту входить виносний драйвер і саморізи для кріплення до поверхні.
Характеристики
Потужність — 18 W
Робоча напруга — 220-240V
Світловий потік (лм) — 1300 lm
Колірна температура, К - 6400k
Кут розсіювання — 120°
Ступінь захисту IP — IP 20
Матеріал корпусу — метал
Колір чорний
Термін експлуатації — 30 000 год.
Розміри (ДхШхВ) — 210x28 mm
Тип світлодіодів — SMD LED
Термін експлуатації — 30 000 год.
Розміри (ДхШхВ) — 210x28 mm
Тип світлодіодів — SMD LED
Гарантійний термін — 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 18 Вт |
| Колірна температура | 6500К |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Розміри (ДхШхВ) | 210x28 mm |
| Робоча напруга | 220-240V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴