
Світлодіодний LED світильник Horoz Electric Caroline-12 12Вт 12W, 6400К чорний
173 ₴
- В наявності
- Код: 016-025-0012-050
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник CAROLINE – накладний LED світильник круглої форми, який споживає менше електроенергії і триваліше працює, ніж традиційні джерела світла. Це дозволить вам знизити витрати на електроенергію.
Важливою особливістю даного світильника, крім довговічності і зносостійкості, є легкість інсталяції. Вам не потрібно вирізати спеціально отвори, монтувати підвісні стелі чи встановлювати світильник відразу ж при будівництві або ремонті приміщення. Адже, він фіксуються на поверхні за допомогою спеціальних затискачів.
Зверніть увагу на кут розсіювання, який в даної моделі складає 120 градусів і зможе забезпечити достатній рівень освітлення простору. Світло буде розсіюватися досить широко, рівномірно заповнюючи простір.
CAROLINE є стильним та сучасним освітлювальним приладом для житлових і комерційних приміщень. Він підійде для будинку та квартири, спальні, вітальні чи коридору, тощо. Купити світильник CAROLINE також рекомендуємо для освітлення офісів, громадських, адміністративних, навчальних, медичних і торгових, складських приміщень із звичайною вологістю. Адже, його ступінь захисту ІР20, тому встановлювати рекомендуємо в сухих та чистих приміщеннях.
Тип: Накладний
Корпус: Алюміній
Розміри(ДхШхВ): 160мм x 28мм
Колір: Чорний
Напруга: 100-265V/50-60Hz
Потужність: 12W
Світловий потік: 840 lm
Колірність: 6400K
Ступінь захисту: IP20
Кут розсіюв.: 120°
Ресурс роботи: 30.000 Hrs
Тип світлодіода: SMD LED
Гарантійний термін: 2 роки
Країна виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 6500К |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 840 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Розміри (ДхШхВ) | 160x28 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴