
Світлодіодний led світильник Horoz Electric HAZEL-40 40W 40Вт, 6400K чорний
817 ₴
- В наявності
- Код: 016-077-0040-020
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний круглий "HAZEL-40" 40W 6400K чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 40 Вт |
| Колірна температура | 6500К |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø450x60 mm |
| Робоча напруга | 160-265V / 50-60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 817 ₴