
Світлодіодний led-світильник Horoz Electric SOFIA-36 36 W 36 Вт 6400 К білий
712 ₴
- В наявності
- Код: 016-064-0036-010
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник SOFIA-36 36W — накладний LED світильник, що споживає менше електроенергії та тривалий робочий, ніж традиційні джерела світла, що дає змогу знизити витрати на електроенергію.
Цей накладний світильник LED може розміщуватися в будь-якій зоні простору житлових і комерційних приміщень. Завдяки своєму дизайну та середньому розміру (діаметр 22,5 см), він стане чудовим доповненням до різноманітного інтер'єру. Можна з'єднати кілька світильників цього типу або скомбінувати його з іншими видами освітлення. Він підійде для спальні, вітальні, коридору тощо. Купити світильник SOFIA також рекомендуємо для освітлення офісів, громадських, адміністративних, навчальних, медичних і торгових складських приміщень зі звичайною вологістю.
Тип: Накладний
Корпус: метал
Розміри (ДхШхВ): 225мм х 38мм
Колір: білий
Напруга: 100-265V/50-60Hz
Потужність: 36W
Світловий потік: 3240 lm
Колірність: 6400K
Ступінь захисту: IP20
Кут розсіювання.: 120°
Ресурс роботи: 25.000 Hrs
Тип світлодіода: SMD LED
Гарантійний термін: 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 36 Вт |
| Колірна температура | 6500К |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 3240 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Розміри (ДхШхВ) | 225 мм х 38м |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 712 ₴

