Світильник накладний "NORTON-24" 24W IP 65 6400K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2400 lm |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм х 38мм |
| Робоча напруга | 160-265V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 262,08 ₴

