
Світлодіодний led-світильник Horoz Electric NORA PRO/S-5 5 W 5 Вт 3CCT 3000-6000 K білий
154 ₴
- В наявності
- Код: 016-078-1005-010
- +380 (67) 114-29-45
Світлодіодний накладний світильник NORA PRO/S-5 5W 3CCT — точковий LED світильник круглої форми, який споживає менше електроенергії та тривалий час працює, ніж традиційні джерела світла, що дає змогу знизити витрати на електроенергії. За допомогою цього світильника Ви можете забезпечити повноцінне освітлення всього приміщення. Це можуть бути як житлові, так і адміністративні приміщення, а саме: кухня, спальня та вітальня або коридор, офіси, навчальні заклади, салони краси, лікарні, лабораторії тощо. Також купити світильник NORA PRO/S-5 рекомендуємо для пристрою підсвічування настінних і стельових ніш, вітринок, вивісок у магазинах, музеях, виставках, інших місцях зі звичайною вологістю. Адже його ступінь захисту IP20, тому встановлювати рекомендовано в сухих і чистих приміщеннях.
Цей світильник із кутом розсіювання 52 градусів забезпечує достатній рівень освітлення, але не розсіює світло занадто широко. Це дає змогу домогтися точкового ефекту й одночасно забезпечити досить рівномірне освітлення приміщення.
Ця модель світильника обладнана поворотним механізмом, що дає змогу змінювати кут, напрямок світла. Це ідеальне рішення, якщо вам потрібна акцентна підсвітка! Повернувши світильник, ви зможете точно настроїти напрямок світла на об'єкт освітлення й забезпечити кращу візуалізацію й підсвічування окремих елементів декору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 52 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 450 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø93x30 mm |
| Робоча напруга | 170-260V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6000K |
- Ціна: 154 ₴
