Світильник накладний SELENA-18W 3CCT
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1660 lm |
| Розміри (ДхШхВ) | 173 мм х 32 мм |
| Робоча напруга | 160-265V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200,76 ₴


