
Світлодіодний LED прожектор Biom S6-SMD-30-Slim+Sensor 30 W 30 Вт із датчиком руху 6200К
356 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор BIOM S6-SMD-30-Slim+Sensor 30W 6200К 220V IP65 з датчиком руху для зовнішнього застосування, робоча напруга 220 В. Прожектор має вологостійкий металевий корпус, що дає змогу застосовувати його на вулиці та в приміщеннях із підвищеним рівнем вологості. Колір світіння — холодний білий.
Технічні характеристики та зовнішній вигляд виробу можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення!!
Стандарт клас! Гарантія — 24 місяці.
Характеристики
Потужність: 30 W
Тип світлодіодів: SMD
Робоча напруга: 175-265 V
Світловий потік: 2400 Lm
Температура світла: 6200 K
Колір світіння: Холодний білий
Тип розсіювача: Прозорий (Clear)
Кут світіння, ° 180
Матеріал корпусу: Метал
Розмір габаритний, мм 157x165x50
Клас захисту IP65
Клас якості: Стандарт
Термін служби: 30000 год
Гарантійний термін: 24 м
Спосіб увімкнення Датчик руху
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Прожектор LED |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Форма | Квадратна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 30 Вт |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Довжина | 157 мм |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356 ₴