
Світлодіодний led-світильник Horoz Electric SOFIA-18 18 W 18 Вт 6400 К білий
336 ₴
- В наявності
- Код: 016-064-0018-020
- +380 (67) 114-29-45
Світлодіодний світильник SOFIA-18 18W — світильник, що споживає менше електроенергії й тривалий робочий, ніж традиційні джерела світла, що дає змогу знизити витрати на електроенергію.
Цей накладний світильник LED може розміщуватися в будь-якій зоні простору житлових і комерційних приміщень. Завдяки своєму дизайну та невеликому розміру (діаметр 12 см), він стане чудовим доповненням до різноманітного інтер'єру. Можна з'єднати кілька світильників цього типу або скомбінувати його з іншими видами освітлення. Він підійде для спальні, вітальні, коридору тощо. Купити світильник SOFIA також рекомендуємо для освітлення офісів, громадських, адміністративних, навчальних, медичних і торгових складських приміщень зі звичайною вологістю.
Тип: Накладний
Корпус: метал
Розміри (ДхШхВ): 120мм х 38мм
Колір: білий
Напруга: 100-265V/50-60Hz
Потужність: 18W
Світловий потік: 1620 lm
Колірність: 6400K
Ступінь захисту: IP20
Кут розсіювання.: 120°
Ресурс роботи: 25.000 Hrs
Тип світлодіода: SMD LED
Гарантійний термін: 2 роки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 18 Вт |
| Колірна температура | 6500К |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 1620 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Розміри (ДхШхВ) | 120x38 mm |
- Ціна: 336 ₴
