
Світлодіодний LED прожектор Biom 200W 200Вт 6200K
942 ₴
- В наявності
- +380 (67) 114-29-45
У цьому прожекторі втілені висока якість світла, надійність збирання, зручність кріплення, приємний дизайн і невисока ціна, порівнюючи з аналогами. Роботу виробу забезпечують високоякісні SMD-світлодіоди, вироблені всесвітньо відомою компанією SANAN. Світловіддача прожектора з діодами SMD 2835 становить 80 лм/Вт, а індекс кольоропередавання CRI перевищує 80 одиниць. Водночас колірна температура світіння становить 6200 К, що дає змогу візуально посилити ефективну освітленість простору. Пристрої обладнані лінійним драйвером останнього покоління, виготовленим за DOB-технологією. За таких умов прожектор може працювати в діапазоні напруги 175-265 В, а його світловий потік плавно змінюватиметься під час перепадів вольтажу.
Завдяки використанню прогресивних технологій прожектори цього покоління демонструють одночасне знебарвлення світлодіодних виробів і помітний ріст їхніх експлуатаційних характеристик.
Гарантія — 12 місяців.
Характеристики
Потужність, Вт 200
Тип світлодіодів SMD
Робоча напруга, V 175-265
Світловий потік, Lm 16000
Температура світла, 6200
Колір світіння Холодний білий
Світлова видатність, Lm/W 80
Тип розсіювача Прозорий (Clear)
Кут світіння, ° 120
Матеріал корпусу алюміній
Розмір габаритний, мм 320x230x35
Клас захисту IP65
Термін експлуатації, год 25000
Гарантійний термін, м 12
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Прожектор LED |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 200 Вт |
| Колірна температура | 6000K |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Довжина | 320 мм |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 942 ₴