
Інвертор перетворювач напруги Sorotec REVO VM II PRO 3.2KW/24V 80A MPPT 60-450VDC з функцією заряду
11 857 ₴
- Немає в наявності
- +380 (67) 114-29-45
Цей інвертор є багатофункціональним пристроєм, який поєднує функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумуляторів, забезпечуючи безперебійне живлення навантажень. LCD-дисплей дає змогу користувачам настроювати різні параметри відповідно до своїх потреб, як-от струм заряджання акумулятора, пріоритет заряджання від мережі або сонячної енергії та настроювання різної вхідної напруги залежно від застосований.
Особливості:
1. На виході чиста синусоїда
2. Конфігурований пріоритет заряджання від мережі/сонячної енергії через LCD налаштування 3. Розумний дизайн зарядного пристрою для оптимізації продуктивності акумулятора
4. Сумісний із напругою мережі або генератора
5. Захист від перевантаження, перегрівання, короткого замикання, низької напруги батареї
6. WIFI-під'єднання (опціонально)
7. Функція холодного старту
8. Автоматичний перезапуск у разі відновлення мережі
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Потужність — 3200 Вт
Пікова потужність — 6400 Вт (впродовж 5 секунд)
Кількість фаз — 1
Напруга живлення — AC170-275 В
Вихідна напруга інвертора — AC220-240 В
Струм заряду акумулятора від мережі змінного струму — 2/10/20/30/40/50/60/70/80A (@VI/P =230 Vac)
Макс. зарядний струм (зарядний пристрій AC + сонячний зарядний пристрій) — 100A
Максимальний струм на вході PV — 15 А
Максимальна потужність PV входу — 3500 Вт
Діапазон напруги MPPT масиву PV — 60-450V DC
Захист від перевантаження — 10 с@110% ~ 30% навантаження, 5 с@130% ~ 200% навантаження, 200 мс@≥200% навантаження
Температурний режим експлуатації — від -10 °C до +50 °C
Сумісність з акумуляторними батареями — олив'яно-кислотні, гелеві, літій-іонні
Гарантійний термін — 12 міс.
Розміри виробу без паковання (ххххх) — 348х254х105 мм
Матеріал корпусу — Метал, пластик
Частота - 50/60 Гц
Вага виробу (без паковання) — 5,6 кг
Сфера застосування — Побутова, офісна
Напруга акумулятора — 12 В або 24 В (а комплект не входять)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sorotec |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3200 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6400 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 91 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 348 мм |
| Ширина | 254 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 5.6 кг |
- Ціна: 11 857 ₴




