
Інвертор перетворювач напруги Sorotec REVO VM IV PRO-T 6KW/48V 120A MPPT 60-450VDC з функцією заряду
20 268 ₴
- Немає в наявності
- +380 (67) 114-29-45
Цей інвертор є багатофункціональним пристроєм, який поєднує функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумуляторів, забезпечуючи безперебійне живлення навантажень. LCD-дисплей дає змогу користувачам настроювати різні параметри відповідно до своїх потреб, як-от струм заряджання акумулятора, пріоритет заряджання від мережі або сонячної енергії та настроювання різної вхідної напруги залежно від применений.
Особливості:
1. Інвертор із чистою синусоїдою
2. Настроювані діапазони вхідної напруги для побутових приладів і персональних комп'ютерів через панель керування LCD
3. Настроюваний струм заряджання акумулятора залежно від застосувань через панель керування LCD
4. Настроюваний пріоритет енергії заряджання AC/сонячний
5. Сумісність із мережею або генератором
6. Автоматичний перезапуск під час відновлення AC
7. Захист від перевантаження/перегрівання/ короткого замикання
8. Розумний дизайн зарядного пристрою для оптимізованої роботи акумулятора 9. Функція холодного запуску 10. Другий вихід може керуватися напругою акумулятораХАРАКТЕРИСТИКИ:
Потужність — 6000 Вт
Пікова потужність — 12000 Вт (впродовж 5 секунд)
Кількість фаз — 1
Напруга живлення — AC170-275 В
Вихідна напруга інвертора — AC220-240 В
Струм заряду акумулятора від мережі змінного струму — 100A(@VI/P=230Vac)
Макс. зарядний струм (зарядний пристрій AC + сонячний зарядний пристрій) — 120A
Максимальний струм на вході PV — 27 А
Максимальна потужність PV входу — 7000 Вт
Діапазон напруги MPPT масиву PV — 60-450V DC
Захист від перевантаження 5s@≥130% навантаження; 10s@105% ~130% навантаження
Температурний режим експлуатації — від -10 °C до +50 °C
Сумісність з акумуляторними батареями — свинцево-кислотні, гелеві, літій-іонні
Гарантійний термін — 12 міс.
Розміри виробу без паковання (ГхШхВ) — 127х313х466 мм
Матеріал корпусу — Метал, пластик
Частота - 50 Гц
Вага виробу (без паковання) — 10,7 кг
Сфера застосування — Побутова, офісна
Напруга акумулятора — 12 В або 24 В (до комплекту не входять)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sorotec |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 12000 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 120% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 313 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 466 мм |
| Вага | 10.7 кг |
- Ціна: 20 268 ₴



