
Світлодіодний LED світильник Luxel CLS-27N 27W 27Вт 4000К
351 ₴
- В наявності
- +380 (67) 114-29-45
Світлодіодні світильники LUXEL — це надійна й ефективна заміна стандартних світильників. Світлодіодні світильники — це енергоефективне рішення, що не вимагає заміни джерела світла в процесі експлуатації. Світлодіодні джерела світла є одними з найбезпечніших із позиції екологічності, їх виробництва та використання й не містять небезпечних хімічних елементів, як-от ртуть та її сполуки.
Характеристики:
Ефективність понад 75 Лм/Вт
Коефіцієнт передавання кольору Ra> 80
Надійний драйвер із високим ККД
Зручність монтажу
Термін експлуатації 40000 годин
потужність 27W
напруга 175-260 В
Гарантія 1 рік
Колірна температура 4000К
Світловий потік 2025 Лм
Частота 50/60 Гц
розмір 250х250х60
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luxel |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 24 Вт |
| Колірна температура | 4500K |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Довжина | 250 мм |
| Світловий потік | 2025 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вимикача | Настінний |
| Основні | |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: 351 ₴