
Світлодіодний LED прожектор Biom Areal 10W 10Вт 6200K
79 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор Biom Areal 10W 6200К 220V IP65 призначений для зовнішнього застосування, робоча напруга 220 В. Прожектор має вологостійкий металевий корпус, що дає змогу застосовувати його на вулиці та в приміщеннях із підвищеним рівнем вологості. Колір світіння — холодний білий.
Технічні характеристики та зовнішній вигляд виробу можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення!!
Стандарт клас! Гарантія — 12 місяців.
Характеристики
Потужність: 10 W
Тип світлодіодів: SMD
Робоча напруга: 180-265 V
Світловий потік: 800 Lm
Температура світла: 6200 K
Колір світіння: Холодний білий
Тип розсіювача: Прозорий (Clear)
Кут світіння, ° 180
Матеріал корпусу: Метал
Розмір габаритний, мм 95x65x24
Клас захисту IP65
Клас якості: Стандарт
Термін служби: 30000 год
Гарантійний термін: 12 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Прожектор LED |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Форма | Квадратна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 6000K |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Довжина | 95 мм |
| Світловий потік | 800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴