
Світлодіодна LED-лампа Sivio Т100 30W E27 30Вт Е27 6000К
130 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED-лампа Sivio Т100 30 W E27 6000 K має споживану потужність 30 Вт. Джерелом світла в ній є світлодіоди нового покоління. Може використовуватися як для основного, так і для декоративного освітлення. Випромінює приємне біле світло холодного спектра.
Напруга живлення — 220 В.
Характеристики
Потужність, Вт 30
Тип світлодіодів SMD
Форма лампи Т100
Тип цоколя Е27
Робоча напруга, V 220
Світловий потік, Lm 3300
Температура світла, 6000
Колір світіння холодний білий
Світлова видатність, Lm/W 110
Індекс передавання кольору, Ra 80
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 220
Матеріал корпусу AL+PL
Розмір, мм 190х100
Клас енергоефективності A+
Клас якості Стандарт
Термін експлуатації, год 25000
Гарантійний термін, м 24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIVIO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 220 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3300 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Діаметр | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴