
Самоклеюча плитка Loft Expert мармур Руан 600*300*3мм
57 ₴
- В наявності
- Код: 2943-3
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
[ldev_youtube_id=HFht9F54VqQ]
Матеріал
-
Поліуретановий верхній шар.
-
Прозорий захисний шар з міцного ПВХ (оберігає покриття від стирання і механічних пошкоджень).
-
Кольоровий шар з друкованим зображенням (забезпечує декоративні якості).
-
ПВХ основа.
-
Клейовий шар.
-
Паперова підкладка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Loft Expert |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Довжина | 600 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
| З'єднання | Безшовне |
| Ширина | 300 мм |
| Площа, що покривається панеллю | 0.18 кв.м |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Особливості панелі | Під мармур, Самоклеюча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴

