
Інвертор перетворювач напруги SOROTEC REVO HMT 8KW/48V 120A 2 MPPT 60-450VDC гібридний сонячний
39 331 ₴
- В наявності
- +380 (67) 114-29-45
Це багатофункціональний гібридний інвертор, що поєднує функції інвертора, сонячного
зарядного пристрою та зарядного пристрою для батарей, забезпечуючи безперебійне
живлення в портативному розмірі. LCD-дисплей пропонує налаштовувані та легко
доступні операції, такі як зарядка акумулятора, зарядка від мережі/сонячних батарей і
допустима вхідна напруга на основі різних застосувань.
Особливості
1. Гібридний сонячний інвертор (онлайн/офлайн інвертор).
2. Вихідний коефіцієнт потужності COS φ=1.0.
3. Підтримка контролю зарядки у пікові/нічні години.
4. Налаштовуваний пріоритет зарядки від мережі/сонячних батарей через сенсорний
екран.
5. Розумний дизайн зарядного пристрою для оптимальної роботи батареї.
6. Сумісний з електромережею та генератором.
7. Захист від перевантаження, перегріву, короткого замикання, запис несправностей,
історія несправностей.
8. WiFi реєстратор даних (опціонально).
9. Паралельна робота до 6 пристроїв.
10. Два вихідні канали.
11. Порт зв'язку BMS (RS485 і CAN).
Цей інвертор може забезпечити живлення для всіх видів побутових або офісних приладів, включаючи прилади з двигунами, такі як холодильник і кондиціонер.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Потужність — 8000 Вт
Кількість фаз — 1
Напруга живлення — AC170-275 В
Вихідна напруга інвертора — AC220-240 В
Макс. зарядний струм (зарядний пристрій AC + сонячний зарядний пристрій) — 120A
Максимальний струм на вході PV — (одноканальний)27A або(двоканальний)20A*2
Максимальна потужність PV входу — 5000 Вт*2
Діапазон напруги MPPT масиву PV — 60-450V DC
Захист від перевантаження — 5s@≥110% навантаження, 10s@101%~110% навантаження
Температурний режим експлуатації — від -10 °C до +50 °C
Сумісність з акумуляторними батареями — свинцево-кислотні, гелеві, літієво-іонні
Гарантійний термін — 12 міс.
Розміри виробу без паковання (ххххх) — 136*440*540 мм
Частота - 50/60 Гц
Вага виробу (без паковання) — 18,5 кг
Сфера застосування — Побутова, офісна
Напруга акумулятора — 12 В (до комплекту не входять)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sorotec |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 540 мм |
| Вага | 18.5 кг |
- Ціна: 39 331 ₴





