
Світлодіодний прожектор LED SLIM SMD AVT2-IC 30W 30Вт 6000К
224 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор Slim SMD AVT2-IC 30W 6000К 220V IP65 для зовнішнього застосування, робоча напруга 220 В. Прожектор має вологостійкий металевий корпус, що дає змогу застосовувати його на вулиці та в приміщеннях із підвищеним рівнем вологості. Колір світіння — холодний білий.
Гарантія — 12 місяців.
ТХ LED прожектора: |
|
Застосування: |
внутрішнє/зовнішнє |
Потужність, Вт: |
30 |
Світловий потік, Лм |
3000 |
Температура кольору, К: |
6000K |
Колір світіння: |
холодний білий (6000K) |
Клас захисту: |
IP65 |
Розміри, мм: |
143x108x24 |
Кут світіння, град: |
120 |
Напруга, В |
AC185-265V |
Робоча температура, град.С |
.-40°C ~+55°C |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Прожектор LED |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Форма | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 30 Вт |
| Колірна температура | 6000K |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Довжина | 143 мм |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Основні | |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Робоча напруга (В) | 185-265 |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Тип харчування | Мережа |
| Розміри | |
| Висота | 108 мм |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴