
Самоклейна декоративна стельово-стінова 3D панель Sticker Wall 700x700x5мм
109 ₴
- В наявності
- Код: SW-00000490
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративні 3D-панель на самоклейній основі (допустима похибка — 3%) - Змініть ваш ремонт за 1 день.
Матеріал панелей — спінений поліпропілен. Це повністю безпечний і нетоксичний матеріал, який має властивості шумопоглинання й утеплення. А широкий вибір малюнків дасть змогу зробити ваш інтер'єр унікальним і неповторним.
Основні переваги самоклейних стельових панелей:
- Швидкий і легкий монтаж, не потрібно робити додаткову підготовку стін;
- Підходять для нерівних поверхонь;
- Якісний утеплювач
- Мають властивості шумоізоляції та вібропоглинання;
- Легко миються будь-якою хімією;
- Гіпоалергенні;
- Пожежобезпечні, не горять;
- Не виділяють шкідливих речовин;
- Сертифіковані;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Wall Sticker |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Покриття | Лак |
| Колір | Білий |
| Довжина | 700 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
| З'єднання | Безшовне |
| Ширина | 700 мм |
| Площа, що покривається панеллю | 0.49 кв.м |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Особливості панелі | Самоклеюча, З візерунком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴




