
Светодиодная LED лампа Biom A60 12Вт Е27 12W E27 3000К, 4500К
42 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED лампа BIOM A60 12W E27 (3000К, 4500К) має споживану потужність 12 Вт. Джерелом світла в ній є світлодіоди нового покоління. Може використовуватися як для основного так і для декоративного освітлення.
Наявність конкретного кольору світіння уточнюйте.
Характеристики
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 220 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 108 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1080 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя (патрона) | E27 |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | світлодіодна (LED) |
| Особливості | енергозберігаюча |
| Наявність | в наявності |
| Гарантія | гарантія від продавця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴