Мініатюрний контролер RGB. Вихідна потужність до 6 амперів (реально витримує 3 А). Корпус — пластиковий. Цей контролер чудово підійде у випадках, коли простір для монтажу системи освітлення обмежений. Під'єднання стрічки відбувається через роз'єми 4pin.
| ТХ RGB контролери: | |
| Вхідна напруга, В: | DC12V |
| Вихідна напруга, В: | DC12V |
| Струм на виході, А | 6A(2A/канал) |
| Тип керування: | на корпусе |
| Розміри корпусу, мм: | 42х13х5 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Сенсорне |
| Напруга | 12 В |
| Кількість кнопок | 3 шт. |
| Колірна гамма | RGB |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості, Пам'ять останньої налаштування, Колірний температури світіння |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Комплектація | контролер |
| Гарантія | гарантія від продавця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 ₴
