BIOM LED FILAMENT C37 4W E14 (3000K, 4500К) - Новинка на ринку світлодіодної продукції, яка чудово вільно виготовляється в вишукану атмосферу будь-якого інтер'єру. З огляду на прозоре розсіювання, компактної форми та дуже чималий кут розсіювання світла до 360° ця філаментна світлодіодна лампа чудово впишеться в атмосферу гри світла кришталевих люстр, бра та світильників без плафонів і, безсумнівно, гідно замінить лампу розжарювання, а її тепле біле світло наповнить інтер'єр комфортом і затишком.
Ця унікальна за своїми характеристиками лампа розроблена на основі технології Chip-on-Board, що передбачає встановлення на сапфірову підкладку мікросвітлодіодів і подальше нанесення загального шару люмінофора, що неабияк знижує температуру роботи лампи, і в такий спосіб збільшує коефіцієнт ефективності до 130 Лм/Ватів і продовжує термін експлуатації.
Форма плафона — свічка. Скло прозоре.
Наявність конкретного кольору світіння уточнюйте.
Характеристики
Тип |
Світлодіодні лампи |
|---|---|
Потужність |
4 W |
Еквівалентна потужність |
45 W |
Тип цоколя |
E14 |
Форм-фактор |
C37 |
Тип світлодіодів |
Filament |
Температура світла |
3000К, 4500 K |
Робоча напруга |
220 V |
Можливість димування |
Не димовані |
Клас якості |
Стандарт |
Клас енергоефективності |
A+ |
Матеріал корпусу |
Скляні |
Кут світіння, ° |
360 |
Тип розсіювача |
Прозорий (Clear) |
Індекс передавання кольору, Ra |
80 |
Світлова видатність |
120 Lm/W |
Світловий потік |
480 Lm |
Особливості |
Міньйон |
Дизайн |
Декоративні |
Термін експлуатації |
40000 год |
Гарантійний термін, міс. |
24 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Свічка |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 45 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр трубки | 35 мм |
| Довжина | 98 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 480 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя (патрона) | Е14 |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | світлодіодна (LED) |
| Особливості | енергозберігаюча |
| Наявність | в наявності |
| Гарантія | гарантія від продавця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴




