
Світлодіодна LED лампа Biom A65 15W E27 15Вт Е27 3000К, 4500К
52 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна (LED) лампа Biom A65 (3000К, 4500К) з цоколем E27 має споживану потужність 15 Вт. Джерелом світла в ній є світлодіоди нового покоління.
Може використовуватися як для основного, так і для декоративного освітлення.
Лампа живиться від мережі 220 В.
Ефективна заміна ламп розжарювання 130 Вт.
Наявність конкретного кольору світіння уточнюйте.
Гарантія - 2 роки.
ТХ джерела світла:
| Потужність, Вт: | 15 |
| Тип: | світлодіодна |
| Цоколь: | E27 |
| Світловий потік, Лм: | 1320-1360 |
| Температура кольору, До: | 3000, 4500 |
| Колір світіння: | теплий білий (3000К), нейтральний білий (4500К) |
| Еквівалентна потужність, Вт | 130 |
| Кут світіння, град: | 160 |
| Час роботи, год: | 25000 |
| Розміри, мм: | 120х65 |
| Напруга, В: | 220 |
| Форма: | A65 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 180 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 130 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1320 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя (патрона) | E27 |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | світлодіодна (LED) |
| Особливості | рефлекторна |
| Наявність | в наявності |
| Гарантія | гарантія від продавця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 ₴