Компактний блок живлення потужністю 100 W. Вхідна напруга АС 110/240 V. Вихідна напруга DC 5 V, струм 20 А. Корпус — металевий, перфорований, що забезпечує пасивне охолодження. Розміри корпусу, мм: 200х100х42.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідний струм, не більше | 20 А |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний стан | справне |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴


