
Світлодіодний прожектор LED SMD Horoz Electric Aslan-50 50Вт 50W, 6400K
318 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор SMD Horoz Aslan50 50W 6400К 220V IP65 для зовнішнього застосування, робоча напруга 220В. Прожектор має вологостійкий металевий корпус, що дозволяє застосовувати його на вулиці і в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Колір світіння - холодний білий.
Гарантія - 24 місяці.
ТХ LED прожектори:
|
||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Прожектор LED |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Форма | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 50 Вт |
| Колірна температура | 6500К |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Довжина | 161 мм |
| Світловий потік | 5750 лм |
| Основні | |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Робоча напруга (В) | 175-250 |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Розміри | |
| Висота | 174 мм |
| Ширина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318 ₴
