
Світлодіодний прожектор LED SMD Horoz Electric Aslan/S-50 50Вт 50W з датчиком руху, 6400К
598 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор SMD Horoz Aslan/S-50 50W 220V IP65 з датчиком руху для зовнішнього застосування, робоча напруга 220В. Прожектор має вологостійкий металевий корпус, що дозволяє застосовувати його на вулиці і в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Колір світіння - холодний білий (6400K).
Гарантія - 24 місяці.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Прожектор LED |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Форма | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 50 Вт |
| Колірна температура | 6500К |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Довжина | 174 мм |
| Світловий потік | 5750 лм |
| Основні | |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Робоча напруга (В) | 175-250 |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Да |
| Розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴
