
Світлодіодна LED-лампа Horoz Electric TORCH-40 40 W E27 40 Вт Е27 4200К, 6400 К
257 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Промислова світлодіодна LED-лампа Horoz TORCH-40 40W E27 (4200К, 6400К) має споживану потужність 40 Вт. Джерелом світла в ній є світлодіоди нового покоління. Використовується для освітлення навчальних, адміністративних, медичних установ, промислових і складських приміщень.
Напруга живлення — 220 В.
Наявність конкретного кольору світіння уточнюйте.
Потужність |
40 W |
Аналог лампи розжарювання |
320 W |
Тип цоколя |
Е 27 |
Робоча напруга |
175-250 V |
Світловий потік |
3150 lm |
Колірна температура, К |
4200К, 6400К |
Кут розсіювання |
205° |
Матеріал корпусу |
Пластик |
Термін експлуатації |
25 000 годин |
Розміри (ДхШхВ) |
220 мм * 120 мм |
Тип світлодіодів |
SMD LED |
Гарантійний термін |
2 роки |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 40 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 320 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Кут свічення | 205 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3150 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Діаметр | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴