
Світильник світлодіодний LED Horoz Electric Caroline-18 18Вт 18W, 4200К, 6400К
218 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний накладний Horoz Caroline-18 18W, 4200К, 6400К. Потужність споживання - 18 Ватт. Призначений для основного та зонального освітлення житлових, офісних, комерційних приміщень, готелів і т. д. Випромінює білий світ нейтрального або холодного спектру, має широкий кут розсіювання.
Світильник має круглу форму. Колір корпусу - білий. Матеріал корпусу - алюміній.
Розсіювач - матовий.
Монтується на стелі або стінах.
В комплект входить виносний драйвер і саморізи для кріплення до поверхні.
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 18 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 мм |
| Діаметр | 210 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴