Компактний блок живлення потужністю 200 W. Вхідна напруга АС 110/240 V. Вихідна напруга DC 5 V, струм 40 А. Корпус - металевий, перфорований. Розміри корпусу, мм: 200х100х42.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Індикація | Світлова |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 111 мм |
| Тип корпусу | Метал, негерметичний |
| Технічні характеристики | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідний струм | 40 Ампер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний стан | справне |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴

