
Світильник світлодіодний вуличний LED консольний Horoz Electric ORLANDO-50 50W 50Вт герметичний IP65 4200К 6400К
950 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні вуличні (консольні) світильники Horoz ORLANDO-50 призначені для освітлення великих відкритих просторів: вулиць і площ, доріг, кар'єрів, парків, стоянок, територій промислових підприємств та прибудинкових територій.
Світильники є повною заміною стандартних вуличних світильників під лампи ДНаТ та ДРЛ і забезпечують економію електроенергії від 30 до 60%, залежно від виду ламп. Оснащені високоякісним драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників в діапазоні напруг 85-265V, і світлодіодами нового покоління, що відрізняються високою надійністю, потужністю і продуктивністю. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву, вкритого антикорозійним покриттям. Оптична частина оснащена матричної лінзою з ударостійкого полікарбонату PC. Така конструкція оптичного блоку забезпечує рівномірний розподіл світла, а, отже, рівномірне освітлення доріг і територій.
Наявність конкретного кольору світіння уточнюйте!
Характеристика товару |
|
Потужність |
50 W |
Аналог лампи розжарювання |
400 W |
Робоча напруга |
85 - 265 V |
Світловий потік |
4953 Lm |
Колірна температура, К |
4200 K, 6400К |
Кут розсіювання |
120 ° |
Ступінь захисту, IP |
IP 65 |
Матеріал корпусу |
метал |
Колір |
сірий |
Термін служби |
30 000 ч. |
Розміри (ДхШхВ) |
405 мм * 165 мм * 55мм, ø 40mm (труба) |
Тип світлодіодів |
SMD LED |
Гарантійний термін |
2 роки |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість світлодіодів | 50 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 4953 лм |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 40.5 см |
| Довжина | 16.5 см |
| Ширина | 5.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴