
Світильник світлодіодний вуличний LED консольний Horoz Electric ORLANDO-100 100W 100Вт герметичний IP65 6400К
3 381 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні вуличні (консольні) світильники Horoz ORLANDO-100 призначені для освітлення великих відкритих просторів: вулиць і площ, доріг, кар'єрів, парків, стоянок, територій промислових підприємств та прибудинкових територій.
Світильники є повною заміною стандартних вуличних світильників під лампи ДНаТ і ДРЛ і забезпечують економію електроенергії від 30 до 60%, залежно від виду ламп. Оснащені високоякісним драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників в діапазоні напруг 85-265V, і світлодіодами нового покоління, що відрізняються високою надійністю, потужністю і продуктивністю. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву, покритого антикорозійним покриттям. Оптична частина оснащена матричної лінзою з ударостійкого полікарбонату PC. Така конструкція оптичного блоку забезпечує рівномірний розподілу світла, а, отже, рівномірне освітлення доріг і територій.
Характеристика товару
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість світлодіодів | 100 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 8923 лм |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 62 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 7.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 381 ₴