Світлодіодні вуличні (консольні) світильники AVT-STL-30W призначені для освітлення великих відкритих просторів: вулиць і площ, доріг, кар'єр, парків, стоянок, територій промислових підприємств і прибудинових територій.
Світильники є повною заміною стандартних вуличних світильників під лампи ДНТ і ДРЛ і забезпечують заощадження електроенергії від 30 до 60%, залежно від типу ламп. Обладнані високоякісним драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників у діапазоні напруги 220-240 V, і світлодіодами нового покоління, що вирізняються високою надійністю, потужністю та продуктивністю. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву, покритого антикорозійним покриттям. Оптична частина обладнана матричною лінзою з ударостійкого полікарбонату PC. Така конструкція оптичного блока забезпечує рівномірне розподілення світла, а отже, рівномірне освітлення доріг і територій.
Характеристика товара |
|
Потужність |
30 W |
Робоча напруга |
220 - 240 V |
Світловий потік |
2700 Lm |
Колірна температура, К |
6000 K (холодний білий) |
Кут розсіювання |
130°*60° |
Ступінь захисту, IP |
IP 65 |
Матеріал корпусу |
метал |
Колір |
сірий |
Термін експлуатації |
30 000 ч. |
Розміри (ДхШхВ) |
315мм * 110 мм * 70 мм |
Тип світлодіодів |
SMD LED |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Довжина | 31.5 см |
| Висота | 11 см |
| Ширина | 7 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543 ₴
