
Світлодіодна LED лампа Sivio C37 10W E27 10Вт Е27 4500К
44 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED лампа Sivio C37 10W 4100K E27 має споживану потужність 10 Вт. Джерелом світла в ній є світлодіоди нового покоління. Може використовуватися як для основного, так і для декоративного освітлення. Випромінює приємний білий світ нейтрального спектру.
Напруга живлення - 220 В.
Характеристики
Потужність, Вт 10
Тип світлодіодів SMD
Форма лампи C37(свічка)
Тип цоколя Е27
Робоча напруга, V 220
Світловий потік, Lm 950
Температура світла, K 4100
Колір світіння Нейтральний білий
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Розмір, мм 98х37
Клас енергоефективності A+
Клас Стандарт якості
Термін служби, год 40000
Гарантійний строк, м 24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Свічка |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Мінімальна колірна температура | 4100 К |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 950 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 98 мм |
| Діаметр | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя (патрона) | E27 |
| Тип лампочки | світлодіодна (LED) |
| Особливості | енергозберігаюча |
| Наявність | в наявності |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴