BIOM LED FILAMENT C35 LT 4W E14 2800K - Новинка на ринку світлодіодної продукції, яка чудово вільно виготовляється в вишукану атмосферу будь-якого інтер'єру. За допомогою прозорого розсіювача, компактної форми та дуже великого кута розсіювання світла до 360° ця філаментна світлодіодна лампа чудово впишеться в атмосферу гри світла кришталевих люстр, бра та світильників без плафонів і, безсумнівно, гідно замінить лампу розжарювання, а її тепле біле світло наповнить інтер'єр комфортом і затишком.
Ця унікальна за своїми характеристиками лампа розроблена на основі технології Chip-on-Board, що передбачає встановлення на сапфірову підкладку мікросвітлодіодів і подальше нанесення загального шару люмінофора, що неабияк знижує температуру роботи лампи, і в такий спосіб збільшує коефіцієнт ефективності до 130 Лм/Ватів і продовжує термін експлуатації.
Світлодіодна (LED) лампа Biom C35 LT із цоколем E14 потужністю 4 Вт.
Форма плафона — свічка. Скло — прозоре.
Випромінює приємне біле світло тепло теплого спектра.
Характеристики
Потужність: 4 W
Еквівалентна потужність: 50 W
Тип світлодіодів Filament
Форм-фактор: C35
Робоча напруга 175-265 V
Світловий потік: 440 Lm
Температура світла: 2800 K
Колір світіння: Тепле світло
Світлова видатність: 110 Lm/W
Індекс передавання кольору, Ra: 80
Тип розсіювача Прозорий
Кут світіння, ° 360
Матеріал корпусу Стекло
Клас енергоефективності: A+
Клас якості: Стандарт
Термін служби: 25000 год
Гарантійний термін: 24 м
Можливість димування: Не димовані
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна колірна температура | 2800 К |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Свічка на вітрі |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 440 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя (патрона) | Е14 |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | світлодіодна (LED) |
| Особливості | енергозберігаюча |
| Наявність | в наявності |
| Гарантія | гарантія від продавця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴
