
Блок живлення Prolum PL-SP-400-12 12В 33,3А 400Вт 12V 33,3A 400W
924 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний негерметичний блок живлення Prolum PL-SP-400-12 потужністю 400 W. Вхідна напруга АС 180-264 V. Вихідна напруга DC 12 V, струм 33,3 А. Корпус — металевий, негерметичний. Розміри корпусу, мм: 245х50х30.
У серії «SP» використовуються високоякісні комплектуючі, завдяки чому неабияк збільшується тривалість використання, ніж у блоків живлення «Стандарт якості». Основні переваги серії: гарантійний період 36 місяців, захист від перегрівання та короткого замикання, безвідмовна робота впродовж тривалого періоду часу.
Характеристики:
Потужність — 400 W
Вихідна напруга — DC 12V
Робоча напруга — 180-264 V
Коефіцієнт потужності — 86%
Тип охолодження — Пасивне
Матеріал корпусу — Метал
Розмір, мм — 245x50x30
Клас захисту — IP20
Струм на виході — 33,3A
Підстроювання вихідної напруги — Немає
Країна-виробник — Китай
Гарантія — 36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідний струм, не більше | 33.3 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 400 Вт |
| Коефіцієнт потужності | 0.86 |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 924 ₴
