
Світильник світлодіодний LED Biom SMART SML-S02-90/2 3000-6000K 90W 90Вт
1 495 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-S02-90/2 90W належить до категорії розумних пристроїв, що дозволяють управляти роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він виготовлений в білому корпусі з сріблястою окантовкою лицьовій панелі. Форма приладу – правильний квадрат зі стороною 53 см, товщина – 5 см. Світильник здатний плавно змінювати температуру світіння в діапазоні від 3000 до 6000 К, відповідної холодним, теплим і нейтральним кольорам.
Виріб має потужність 90 Вт, яка еквівалентна величині 810 Вт. Світлова віддача складає 80 лм/Вт. Завдяки використанню особливих лінз на світлодіодах, кут розсіювання досягає 170°. Ефективний світловий потік приладу – 7200 лм, індекс передачі кольору – не менше 80 од.
Матеріал опорної частини корпусу – метал, матеріал розсіювача – полікарбонат.
Дистанційний пульт має розмір 148х39х20 мм і поставляється в комплекті. Його функціонал включає в себе плавне регулювання яскравості і температури кольору, набір попередньо встановлених значень цих параметрів, режими таймера та нічника.
Характеристики
Потужність: 90 W
Еквівалентна потужність: 810 W
Форма світильника Квадратні
Робоча напруга 175-265 V
Світловий потік: 7200 Lm
Температура світла: 3000-6000 K
Колір світіння: Холодний, Нейтральний-Тепле світло
Світлова віддача: 80 Lm/W
Індекс передачі кольору, Ra: 80
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білі
Вид монтажу Накладні
Габаритний розмір, мм 530х530х50
Розмір пульта: 148х39х20 мм
Тип управління Інфрачервоний (ІЧ)
Клас захисту: IP20
Клас енергоефективності: A+
Клас якості: Стандарт
Термін служби: 40000 ч
Гарантійний термін: 24 м
Пульт управління в комплекті Да
Можливість регулювання яскравості: Диммируемые
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал Метал арматури
Форма плафона Квадрат
Спосіб включення Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Управління | Пульт ДУ |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 90 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 7200 лм |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴





