
Світильник світлодіодний LED Biom SMART SML-R04-80/2 3000-6000K 80W 80Вт
1 113 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R04-80/2 80W відноситься до категорії розумних пристроїв, що дозволяють управляти роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Корпус вироби тяжіє до стилю модерн і виконаний в білому кольорі. Палітра робочих квітів простягається від 3000 до 6000 К, тобто світильник може світити теплими, холодними і нейтральними тонами, в залежності від налаштувань користувача.
Потужність виробу – 80 Вт, що еквівалентно 720 Вт для традиційних джерел світла. Світлова віддача складає 80 лм/Вт, світловий потік – 6400 лм, індекс передачі кольору – 80 од. Завдяки використанню запатентованої технології застосування лінз безпосередньо на діодах, стало можливим підвищити кут світильника до 170°.
Матеріал основи приладу – метал, матеріал плафона – полікарбонат.
Пульт ДУ дозволяє дистанційно контролювати яскравість відтінок світіння, використовуючи інфрачервоний сигнал. Крім того, користувачеві доступні попередньо налаштування, таймер, режим нічника. Радіус дії пульта становить 5 м.
Характеристики
Потужність: 80 W
Еквівалентна потужність: 720 W
Форма світильника Коло
Робоча напруга 175-265 V
Світловий потік: 6400 Lm
Температура світла: 3000-6000 K
Колір світіння: Холодний, Нейтральний-Тепле світло
Світлова віддача: 76 Lm/W
Індекс передачі кольору, Ra: 80
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білі
Вид монтажу Накладні
Габаритний розмір, мм 490х55
Розмір пульта: 148х39х20 мм
Тип управління Інфрачервоний (ІЧ)
Клас захисту: IP20
Клас енергоефективності: A+
Клас якості: Стандарт
Термін служби: 40000 ч
Гарантійний термін: 24 м
Пульт управління в комплекті Да
Можливість регулювання яскравості: Диммируемые
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал Метал арматури
Форма плафона Коло
Спосіб включення Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Управління | Пульт ДУ |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 80 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 6400 лм |
| Основні | |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр | 500 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 113 ₴


