
Світлодіодний прожектор LED SLIM SMD AVT2-IC 10W 10Вт 6000К
127 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор Slim SMD AVT2-IC 10W 6000К 220V IP65 для зовнішнього застосування, робоча напруга 220В. Прожектор має вологостійкий металевий корпус, що дозволяє застосовувати його на вулиці і в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Колір світіння - холодний білий.
Гарантія - 12 місяців.
ТХ LED прожектори: |
|
Застосування: |
внутрішнє/зовнішнє |
Потужність, Вт: |
10 |
Світловий потік, Лм |
1000 |
Температура кольору, До: |
6000K |
Колір світіння: |
холодний білий (6000K) |
Клас захисту: |
IP65 |
Розміри, мм: |
98x69x23 |
Кут світіння, град: |
120 |
Напруга, В |
AC185-265V |
Робоча температура, град.З |
.-40°C ~ +55°C |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Прожектор LED |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Форма | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 6000K |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Довжина | 96 мм |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Основні | |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Робоча напруга (В) | 185-265 |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Тип харчування | Мережа |
| Розміри | |
| Висота | 69 мм |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴