Світлодіодний світильник Sunled SMART R-Q400-01M 70W відноситься до категорії розумних пристроїв, що дозволяють управляти роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він має квадратну форму і пофарбований у білий колір. Залежно від налаштованої користувачем колірної температури випромінювання відтінок корпусу буде змінюватися від теплого до нейтрального або холодного (в діапазоні від 3000 до 6500 К).
Дана модель розрахована на енергоспоживання величиною в 70 Вт, що відповідає значенню 700 Вт. Ефективний світловий потік складає 6650 лм, тобто світлова віддача дорівнює 95 лм/Вт. Кут розсіювання променів становить 180°.
Основа світильника виконана з теплоотводящего металу, а плафон виготовлений з полікарбонату.
Пульт ДУ допомогою інфрачервоного сигналу здатний передавати керуючий вплив приладу в радіусі п'яти метрів. Функціонал пульта дозволяє плавно змінювати яскравість і колір світіння, а також використовувати передвстановлені режими.
Характеристики
-
Світловий потік: 6650 Lm
-
Енергоефективність: 95 Lm / w
-
Робоча напруга: 140-280 V
-
Кут розсіювання світла: 180 градусів
-
Габаритні розміри: 400 * 400 MM
-
Світлодіоди: EPISTAR 5730
-
Аналог ламп розжарювання 700 W
-
Зміни температури світіння від 3000 до 6500к
-
Пульт ДУ
-
Режим нічника
-
Термін служби: 50000 годин
-
Гарантія: 2 року
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sungi |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 140-280 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 247 ₴


