
Світлодіодний LED прожектор AVT1-IC 100 W 100 Вт 6000 K
840 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор AVT4-IC 100W 6000К 220V IP65 для зовнішнього застосування, робоча напруга 220 В. Прожектор має вологостійкий металевий корпус, що дає змогу застосовувати його на вулиці та в приміщеннях із підвищеним рівнем вологості. Колір світіння — холодний білий.
Стандарт клас! Гарантія — 12 місяців.
Характеристики
Потужність, Вт 100
Тип світлодіодів SMD
Робоча напруга, V 185-265
Світловий потік, Lm 9500
Температура світла, K 6000
Колір світіння Холодний білий
Тип розсіювача Прозорий (Clear)
Кут світіння, ° 120
Матеріал корпусу Метал
Розмір габаритний, мм 275x205x26
Клас захисту IP65
Клас якості Стандарт
Термін експлуатації, год 30000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 545 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 9500 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Розміри | |
| Висота | 205 см |
| Довжина | 275 см |
| Ширина | 26 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Гарантія | гарантія від продавця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴
