
Світлодіодна LED лампа Horoz Electric R63 10W E27 10Вт Е27 4200К
91 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Horoz "REFLED-10" R63 потужністю 10W E27 нейтрального світла (4200К).
Потужність |
10 W |
Аналог лампи розжарювання |
80 W |
Тип цоколя |
Е 27 |
Робоча напруга |
220-240 V |
Світловий потік |
720 lm |
Колірна температура, К |
4200К |
Кут розсіювання |
115° |
Матеріал корпусу |
пластик |
Термін служби |
25 000 ч. |
Розміри (ДхШхВ) |
63мм * 105мм |
Тип світлодіодів |
SMD LED |
Гарантійний термін |
2 роки |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Мінімальна колірна температура | 4200 К |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 115 град. |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 63 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 720 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя (патрона) | E27 |
| Форма лампочки | R63 |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | світлодіодна (LED) |
| Особливості | енергозберігаюча |
| Наявність | в наявності |
| Гарантія | гарантія від продавця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴